Κενές Θέσεις Εργασίας σε Ξενώνα για μόνιμη εργασία JOBS

Added
Jun 9, 2017
Location
Views
312
Rating
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
DESCRIPTION

ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Η Διεύθυνση του Παραδοσιακού  ξενώνα ΑΠΟΚΡΥΦΟ στη Λόφου, Επαρχία Λεμεσού, ζητά να προσλάβει

2 άτομα,(ζευγάρι) Κύπριους ή Ευρωπαίους πολίτες για μόνιμη εξαήμερη εργασία στο ξενώνα.

 Καθήκοντα:

Εξυπηρέτηση πελατών και σερβίρισμα εστιατορίου.

Υποδοχή πελατών στα δωμάτια.

Καθαρισμός  κοινόχρηστων χώρων, συντήρηση ξενώνα.

Απαραίτητα προσόντα:

Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ.

Δύο χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

Σπουδές στα ξενοδοχειακά θα ληφθούν υπόψη.

Ηλικία άνω των 25 ετών.

Προσφέρονται:

Μισθός, διαμονή & διατροφή εντός του ξενώνα.

Αιτήσεις και επικοινωνία: στο e-mail. [email protected]  ή στο fax:00357 25 375272, με πρόσφατες φωτογραφίες προσώπου και ολόσωμες

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 00357 25 369479

FEATURES

LEAVE MESSAGE TO AUTHOR

Human Test: Find the X     6 + 8 =

CATEGORIES

SUPER ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

Superefkeries.com